| |
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » مواضع » دبیرکل
0/0 (0)
امیرعبداللهیان در دیدار با صلاح الزواوی سفیر فلسطین در تهران:
[1395/09/07]

تداوم شهرک سازی رژیم اشغالگر قدس، با شکست قطعی همراه خواهد شد  

امیرعبداللهیان دبیرکل دبیرخانه دائمی حمایت از انتفاضه فلسطین و دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در دیدار با صلاح الزواوی سفیر فلسطین در تهران، گفت: قدس قبله اول مسلمین است و سیاست های رژیم اشغالگر قدس برای یهودی سازی این شهر مقدس و تداوم شهرک سازی با شکست قطعی همراه خواهد شد.

 

امیرعبداللهیان در دیدار با صلاح زواوی سفیر فلسطین:

تداوم شهرک سازی رژیم اشغالگر قدس، با شکست قطعی همراه خواهد شد

 

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل، گفت: قدس قبله اول مسلمین است و سیاست های رژیم اشغالگر قدس برای یهودی سازی این شهر مقدس و تداوم شهرک سازی با شکست قطعی همراه خواهد شد.

 

صلاح زواوی سفیر فلسطین و شیخ السفرای دیپلمات های مقیم تهران، ظهر امروز یکشنبه (7 آذرماه 1395) با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و پیرامون آخرین تحولات فلسطین گفت وگو و تبادل نظر کرد.

 

امیرعبداللهیان در این دیدار با تاکید بر اهمیت مقاومت و ایستادگی در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی گفت: قدس قبله اول مسلمین است و سیاست های رژیم اشغالگر قدس برای یهودی سازی این شهر مقدس و تداوم شهرک سازی با شکست قطعی همراه خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همچنان بر حمایت قاطع خود از مردم مظلوم فلسطین ادامه خواهد داد.

 

صلاح زواوی سفیر فلسطین در این دیدار، جمهوری اسلامی ایران را مهمترین حامی مردم مظلوم فلسطین خواند و بر ضرورت وحدت و همدلی همه گروه های فلسطینی تاکید کرد./

 

یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ 

گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
گزارش تصویری
Parameter:222693!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار