|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین؛
[1398/05/28]

یورش نظامیان اسرائیلی به ورزشگاه قدس ناقض قطعنامه های بین المللی است  

رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین؛

یورش نظامیان اسرائیلی به ورزشگاه قدس ناقض قطعنامه های بین المللی است/ توقف ورزش در میان خانواده های فلسطینی یکی از اهداف مهم صهیونیست هااست

دوشنبه  28  مرداد  1398

”جبرائیل رجوب” رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین بشدت یورش نظامیان صهیونیستی به ورزشگاه فوتبال فلسطینیان در قدس اشغالی را محکوم کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از فلسطین الیوم،”جبرائیل رجوب” رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین بشدت یورش نظامیان صهیونیستی به ورزشگاه فوتبال فلسطینیان در قدس اشغالی را محکوم کرد.

سورش نظامیان ارتش اسرائیل به این ورزشگاه به دستور “گلعاد اردان” وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.


همچنین گفته شده که خانواده های فلسطینی قصد برگزاری یک دوره مسابقات فوتبال در ورزشگاه قدس را داشته اند که در نهایت با حمله ارتش رژیم اسرائیل و ممانعت از برگزاری مسابقات روبه رو شدند.

رجوب در بیانیه ای که در پاسخ به این اقدام صهیونیست ها صادر کرد،نوشت: بدون شک این عمل اسرائیلی ها در راستای آسیب واردکردن به ورزش میان خانواده های فلسطینی صورت گرفته، این اقدام ارتش رژیم اسرائیل در مخالفت کامل با منشور اخلاقی المپیک و قوانین فدراسیون بین المللی فوتبال است.


وی افزود:اگر وزیر رژیم صهیونیستی (اردان) گام می کند که قدس شرقی و هر آنچه در آن موجود است متعلق به اسرائیل اشغالگر می باشد باید بگویم در اشتباه کامل به سر می برد، براساس قطعنامه های بین المللی قدس شرقی همیشه در اختیار فلسطینیان و پایتخت همیشگی آنان است.

رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین در پایان تاکید کرد که جوانان فلسطینی به خوبی واقعیت خطر اقدامات رژیم صهیونیستی را به خوبی درک می کنند و برای گسترش ورزش در جای جای فلسطین تلاش می کنند.
وی همچنین از ایستادگیو صبر مثال زدنی مردم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر فلسطین در قدس اشغالی و غزه تشکر و قدردانی کرد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:426272!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)