|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/28]

یک عضو مطرح جهاد اسلامی فلسطین : هرگز اسیران را تنها نخواهیم گذاشت  

یک عضو مطرح جهاد اسلامی فلسطین : هرگز اسیران را تنها نخواهیم گذاشت

دوشنبه  28  مرداد  1398

یک عضو مطرح جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد هرگز اسیران فلسطینی را که دست به اعتصاب غذا زده اند، تنها به حال خود رها نخواهد کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، "جمیل علیان" از رهبران جنبش جهاد اسلامی و مدیر موسسه "مهجه القدس" در تماس تلفنی با خانواده های اسیرانی که در زندان های اشغالگران دست به اعتصاب غذا زدند، در جریان آخرین تحولات مربوط به اعتصاب غذای اسیران قرار گرفت.

علیان در این تماس ها به خانواده های اسیران اطمینان داد که جنبش جهاد اسلامی هرگز اسیران اعتصاب کننده را در میدان تنها نخواهد گذشت و از آنها در نبرد قهرمانانه علیه اشغالگران حمایت خواهد کرد.

وی افزود موسسه مهجه القدس چندین برنامه همبستگی را برای حمایت از اسیران اعتصاب کننده ترتیب داده و همچنان به فعالیت های خود در همبستگی با اسیران تا تحقق پیروزی آنها ادامه خواهد داد.

این رهبر جهاد اسلامی تصریح کرد اسیرانی که دست به اعتصاب غذا زده اند، وارد نبرد مقدسی علیه سیاست های نژادپرستانه و ظالمانه اشغالگران شده اند و این نبرد، امتداد نبردی است که شیخ خضر عدنان با ورود به نبرد اراده شکم های خالی علیه سیاست های ظالمانه اشغالگران، آن را شعله ور  کرد.

باشگاه الاسیر تاکید کرده بود هشت اسیر همچنان به اعتصاب غذای آشکار خود در اعتراض به بازداشت اداری خود ادامه می دهند که قدیمی ترین آنها، حذیفه حلبیه است که از 49 روز پیش همچنان به اعتصاب غذای خود ادامه می دهد و اخیرا نیز دو اسیر به نام های ناصر الجدع و ثائر حمدان به آن پیوسته اند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:426259!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)