|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
پس از متهم شدن به قاچاق جنسی کودکان؛
[1398/05/20]

" آپستین" میلیارد معروف آمریکایی حامی رژیم صهیونیستی در زندان خودکشی کرد  

پس از متهم شدن به قاچاق جنسی کودکان؛

" آپستین" میلیارد معروف آمریکایی حامی رژیم صهیونیستی در زندان خودکشی کرد

یکشنبه  20  مرداد  1398

جفری آپستین میلیارد معروف آمریکایی در زندانی در ایالات متحده آمریکا خودکشی کرد.وی اخیرا به تجارت جنسی کودکان متهم و زندانی شده بود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری ABC NEWS، "جفری آپستین" میلیارد معروف آمریکایی در زندانی در ایالات متحده آمریکا خودکشی کرد.

آپستین یکی از دوستان نزدیک "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا و همچنین یکی از رهبران رژیم صهیونیستی به شمار می رفت.

وی اخیرا به تجارت جنسی کودکان متهم و زندانی شده بود.

براساس گزارش پایگاه خبری تحقیقاتی بلومبرگ آلمان آپستین 66 سال دارد و به تجارت جنسی کودکان متهم شده است.

علاوه براین روزنامه نیویروک تایمز آمریکا نیز طی انتشار مطلبی اشاره کرد که وی روابط بسیار نزدیکی را با دونالد ترامپ ریاست جمهور آمریکا و بیل کلینتون رئیس جمهور سابق این کشورو همچنین ایهود باراک نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی داشته است.

دادستانی آمریکا پیشتر این سرمایه دار آمریکایی را به قاچاق جنسی کودکان و پرداخت پول به شاهدان احتمالی متهم کرده بود. اتهام پرداخت پول به شاهدان سبب شده بود تا قرار وثیقه برای آزادی موقت وی تا زمان برگزاری دادگاه پذیرفته نشود.

وی روز ۶ جولای (۱۵ تیر) به اتهام گرداندن یک شبکه وسیع جنسی دختران نوجوان در فرودگاه «تتربورو» پس از بازگشت از فرانسه دستگیر شده بود.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:425149!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)