|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/23]

" نفتالی بنت" پیشنهاد نتانیاهو مبنی بر عدم شرکت در انتخابات آینده را رد کرده است  

حزب راستگرایان جدید رژیم صهیونیستی؛

" نفتالی بنت" پیشنهاد نتانیاهو مبنی بر عدم شرکت در انتخابات آینده را رد کرده است

یکشنبه  23  تیر  1398

نفتالی بنت رئیس حزب راستگرایان جدید رژیم اسرائیل خبر داد که پیشنهاد نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را مبنی بر عدم شرکت در انتخابات آینده اسرائیل را رد کرده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب نیوز،"نفتالی بنت" رئیس حزب راستگرایان جدید رژیم اسرائیل خبر داد که پیشنهاد نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را مبنی بر عدم شرکت در انتخابات آینده اسرائیل را رد کرده است.

البته وی این چنین اظهار کرده است: نتانیاهو در مقابل شرکت نکردن من در انتخابات آینده اسرائیل پست سفیر تل آویو در سازمان ملل متحد را پیشنهاد کرده بود که آن را رد کردم.

امروز نیز حزب راستگرایان جدید با صدور بیانیه ای از سوی نفتالی بنت اعلام کرده که نفتالی بنت با تمام نیرو و توان خود برای مشارکت قدرتمندانه در انتخابات آینده اسرائیل لحظه شماری می کند.

پیشتر نیز رسانه های صهیونیست اعلام کرده بودند که نفتالی بنت پیشنهاد نتانیاهو مبنی بر عدم شرکت در انتخابات را رد نموده است.

علاوه براین منابع نزدیک به دو حزب لیکود و راستگرایان جدید اعلام کرده اند که این پیشنهاد نتانیاهو برای سپردن پست نمایندگی سازمان ملل متحد به بنت بخاطر روبه اتمام بودن ماموریت "دانی دانون" سفیر کنونی تل آویو در این سازمان بین المللی است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:420373!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)