|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
در سایه تحولات کرانه باختری انجام شد:
[6/13/2018]

دستگیری چند خبرنگار توسط تشکیلات خود گردان  

در سایه تحولات کرانه باختری انجام شد:

دستگیری چند خبرنگار توسط تشکیلات خود گردان

چهارشنبه 23 خرداد 1397

با گسترش و علنی شدن فعالیت های ضد صهیونیستی و ضد سازشکاری در کرانه باختری نیروهای امنیتی تشکیلات خود گردان برای سرکوب آن وارد عمل شدند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان که برای حمایت از رژیم صهیونیستی و سرکوب هر نوع اعتراض ضد صهیونیستی آموزش های ویژه ای توسط سازمان های اطلاعاتی آمریکا دیده اند، به تظاهرات چند روز گذشته مردمی در کرانه باختری علیه محاصره نوار غزه واکنش نشان داده و چند روزنامه نگار را دستگیر کردند.

رسانه های فلسطینی خبردادند، در راستای سرکوب هر نوع جریان اعتراض َآمیز علیه سازشکاری در فلسطین، نیروهای امنیتی تشکیلات خود گردان چند فلسطینی از جمله یک روزنامه نگار زن را دستگیر و شماری دیگر را برای بازجویی و تحقیق فراخواندند.

به گفته کارشناسان فلسطینی، تشکیلات خود گردان بعد از برگزاری چند تظاهرات علیه سیاست های تشکیلات خودگردان که در همسویی با اقدامات رژیم صهیونیستی نوار غزه را در محاصره و تحریم قرار داده است دستورات مؤکدی را به نهادهای امنیتی خود جهت سرکوب سریع این اعتراضات و جلوگیری از تبدیل شدن آن به انتفاضه صادر کردند.

حملات تشکیلات خودگردان علیه روزنامه نگاران فلسطینی در کرانه باختری با اقدامات نظامیان صهیونیست در به خاک و خون کشیدن خبرنگاران حاضر در صحنه راهپیمایی های بازگشت همسویی قابل تاملی دارد.

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:347026!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار