|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[5/16/2018]

سنای پاکستان جنایت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در فلسطین را محکوم کرد  

سنای پاکستان جنایت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در فلسطین را محکوم کرد

تاریخ: 26 اردیبهشت 1397

نمایندگان سنای پاکستان با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین و کشتار مردم بی گناه، بیانیه صادر کردند.

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم به نقل از داون نیوز، تمام نمایندگان سنا با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین علیه آن بیانیه‌ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: نمایندگان سنای پاکستان ظلم و کشتار مسلمانان مظلوم فلسطین توسط رژیم جنایتکار اسرائیل را به شدت محکوم می‌کنند.

رژیم صهیونیستی طی حدود 60 سال اشغالگری خود هزاران نفر را در فلسطین به خاک و خون کشانده و مسئول این خون‌های به ناحق ریخته شده است.

اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس اشغالی نقض آشکار قوانین بین المللی است و برای حمایت از جنایت‌های اسرائیل صورت گرفته است.

نمایندگان سنای پاکستان به شهامت و شجاعت ملت فلسطین سلام می‌فرستند و حمایت خود را از آنان اعلام می‌کنند.

آمریکا باید برای جلوگیری از کشتار بیشتر مردم غزه فورا سفارت خود را به تل آویو بازگرداند و از ایجاد تنش در قدس اشغالی جلوگیری کند.

علاوه بر این دولت هند نیز در کشتار مردم مظلوم کشمیر مسئول است و باید مانع ادامه جنایت نظامیان خود در منطقه اشغالی کشمیر شود.

پاکستان سال‌ها دشمنی با رژیم صهیونیستی را در کارنامه دارد و به همراه ایران جزو کشورهایی هستند که هنوز هم این رژیم غاصب را به رسمیت نمی‌شناسند.

در گذرنامه اتباع پاکستانی قید شده است حق سفر به مناطق مختلف فلسطین اشغالی را ندارند.

روز گذشته نیز سخنگوی وزارت خارجه پاکستان جنایات رژیم صهیونیستی و همچنین انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی را محکوم کرده بود.

 

خبرگزاری تسنیم

Parameter:345850!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار