| |
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0/0 (0)
[1397/02/26]

فرمانده کل سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران: دنیا پر از ظلم و جور رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکاست  

فرمانده کل سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران: دنیا پر از ظلم و جور رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکاست

تاریخ: 25 اردیبهشت 1397

سرلشکر جعفری تاکید کرد: دنیا پر از ظلم و جور رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکاست و برخی کشورهای خائن منطقه که نام اسلام را هم یدک می کشند، در این ظلم و ستم به مردم مظلوم و مسلمان منطقه شریک هستند.

به گزارش گروه امنیتی و دفاعی خبرگزاری قدس (قدسنا) سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم افتتاح بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس اشغالی و شهادت بیش از ۵۰ فلسطینی در چند روز اخیر اظهارداشت: دنیا پر از ظلم و جور رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکاست و برخی کشورهای خائن منطقه که نام اسلام را هم یدک می کشند، در این ظلم و ستم به مردم مظلوم و مسلمان منطقه شریک هستند و این مسئله برای جهانیان آشکار است.
وی افزود: این استقامت و پایداری که به تبعیت از انقلاب اسلامی در سطح منطقه انجام می گیرد به دلیل درس هایی است که از مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی و جنگ ۸ ساله و حوادث دیگری مثل استقامت جنوب لبنان، سوریه و یمن به دست آمده است.
جعفری در ادامه تصریح کرد: مردم منطقه با فداکاری هایشان شیرینی پیروزی را چشیدند و ملت فلسطین نیز با همین استقامت می تواند شیرینی پیروزی را در آینده ای نزدیک بچشد.

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:345830!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار