|
|
0.0 (0)
بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی
[1400/01/14]

محکومیت تعیین سفیر بحرین در سرزمین های اشغالی  

محکومیت تعیین سفیر بحرین در سرزمین های اشغالی

باسمه تعالی 

 

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ، خنجر زدن از پشت و اقدام خیانت آمیز و ضد اسلامی دولت بحرین علیه ملت فلسطین ؛ جهت افتتاح سفارت در سرزمین های اشغالی وتعیین سفیر را بشدت محکوم می نماید. 

بی تردید حکام بحرین و خائنان به آرمان فلسطین و قدس شریف هرگز نمی توانند با این اعمال بی ارزش ، بر خلاف اعتقادات مردم و ملت های خود و مسلمانان جهان ، رژیم اشغالگر و جعلی صهیونیستی را از نتیجه محتوم فروپاشی نجات دهند .

بی تردید فلسطین یک سرزمین اشغالی است و قدس و بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمین و مهد انبیا و معراج پیامبر اکرم ص به فلسطینی ها تعلق دارد.

ملت مقاوم فلسطین با توکل به خداوند متعال و در سایه بیش از هفت دهه مقاومت و ایستادگی در مقابل تجاوزات رژیم نامشروع تروریست ، نژادپرست و کودک کش صهیونیستی  ، سرزمین اشغالی فلسطین را با قدرت فرزندان خود و مقاومت آزاد خواهد کرد و طرح های سازش کارانه هرگز در اراده ملت و حامیان فلسطین خللی ایجاد نخواهد کرد . 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از همه مجالس حامی ملت فلسطین و آزادیخواهان می خواهد تا با محکوم نمودن روند سازش  ، از ملت فلسطین در مقابل ظلم و ستم اشغالگران صهیونیست و تجاوزات آنها حمایت نمایند .

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

خبرگزاری فارس

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:481686!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)