|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[6/13/2018]

منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی خبر دادند: جنگ مذهبی در جامعه صهیونیستی  

منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی خبر دادند: جنگ مذهبی در جامعه صهیونیستی

چهارشنبه 23 خرداد 1397

با وجود تلاش های رژیم صهیونیستی برای یک دست نشان دادن جامعه صهیونیستی نه تنها اختلافات نژادی ، زبانی و قومیتی تا به امروز مانع از این همسویی شده بلکه حتی اختلافات مذهبی دینی هم بین آنها به نقطه اوج خود رسیده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) بعد از جنگ شدید سیاسی ـ حزبی بین جریان های ارتودکس (حریدیم ها) با سران ارتش صهیونیستی در مورد مستثنی شدن از خدمت سربازی که کابینه رژیم صهیونیستی را تا مرز سقوط هم کشاند، جنگ شدید دیگری از چند روز پیش بین این جریان مذهبی و ارتش صهیونیستی در گرفته است.

به نوشته رسانه های صهیونیستی جریان های متدین یهودی رئیس ستاد ارتش صهیونیستی را متهم می کنند یکی از ژنرال های ارتش را به دلیل وابستگی اش به این گروه از ارتقای درجه مستثنی کرده و این کار را باید به طور حتم پاسخ دهند.

به گفته این منابع ژنرال ویتنور به دستور رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل آنکه جزو ارتدوکس ها و جریان های مذهبی است از رسیدن به مقامات ارشد نظامی منع شده است.

همین امر باعث شده است تا جریانی برای حمایت از وی بین یهودیان مذهبی تشکیل و کمپینی هم به همین منظور در فضای مجازی ایجاد شود.

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:347022!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار