|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
رسانه های صهیونیستی:
[6/13/2018]

نتانیاهو شش ساعت بازجویی شد/ نتانیاهو باید منتظر دور بعدی بازجویی باشد  

رسانه های صهیونیستی:

نتانیاهو شش ساعت بازجویی شد/ نتانیاهو باید منتظر دور بعدی بازجویی باشد

چهارشنبه 23 خرداد 1397

با وجود شش ساعت بازجویی از نتانیاهو  بازپرسان پرونده های فساد وی اعلام کردند او در رابطه با پرونده فعلی و دیگر پرونده های فسادش مجددا بازجویی خواهد شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) رسانه های صهیونیستی گرچه تلاش می کنند تا تمامی اطلاعات مربوط به فسادهای نخست وزیر خود را بر ملا نکنند اما گفته می شود هر چه بازجویی ها وسیع تر می شود وسعت فسادهای نتانیاهو هم ابعاد بیشتری به خود می گیرند.

بر اساس این گزارش یکی از دستیاران نتانیاهو در رابطه با دور نهم بازجویی ها گفت: وی اطلاعات مبسوطی در رابطه با پرونده شماره 3000 که مربوط به خرید زیردریایی های دولفین از آلمان است به بازپرسان پرونده ارائه کرد و دلایل خرید و اهمیت آن را برای تل آویو تشریح کرد.

گفتنی است پرونده 3000 زمانی تشکیل شد که مشخص شد که ارتش صهیونیستی و مسئولین این رژیم اعلام کرده بودند فقط نیاز به 5 فروند زیر دریایی دارند، نتانیاهو به دستیار شخصی اش که دلال اصلی این معامله است و از دوستان نزدیک وی هم محسوب می شود ، دستور خرید 6 فروند زیر دریایی و بعد از آن هم در یک قرار داد محرمانه به ارزش 1/2 میلیارد یورو 3 فروند دیگر هم خریداری کرد، امری که مسئله پورسانت های دریافت شده توسط دوستان نتانیاهو به نیابت از وی را در رسانه ها پیش کشید.

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:347021!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار